آموزش کامل بسته بندی حبوبات (قسمت اول)

بسته بندی حبوبات بسیار مهم است، زیرا اغلب و بیشتر مردم جهت حصول اطمینان از بابت کیفیت، سلامت و مرغوبیت حبوبات تمایل دارند این محصول را به شکل بسته بندی شده که مطابق با استاندارد بوده خریداری نمایند. به همین منظور کارگاه ها، کارخانه ها و تولیدی های بسیار زیادی در سرار کشور به وسیله انواع دستگاه های بسته بندی شروع به تولید بسته بندی های مرغوب و با کیفیت برای حبوبات کرده اند.

حبوبات از آن دسته از مواد غذایی بوده که در تمام دنیا بسیار پر مصرف میباشد و هم به شکل بسته بندی شده و هم به صورت فله در انواع بازار ها به فروش می‌رود.

شایان ذکر است مشاغل خانگی که در پی کاری پرسود هستند نیز می‌توانند یکی از این دستگاه ها را خریداری کرده و در منزل کسب و کار خود را آغاز نمایند.

نمونه-بسته-بندی-حبوبات

نمونه-بسته-بندی-حبوبات

تلفن یکتا پک

دستگاه بسته بندی حبوبات

بسته بندی حبوبات توسط دستگاه بسته بندی انجام میشود که توسط آن قادر باشید بسته بندی مواد متنوعی را نظیر لوبیا، نخود، عدس، لپه، لوبیا قرمز، ماش، لوبیا چشم‌بلبلی، لوبیا چیتی، انواع غلات، جو، برنج، گندم و…. را آن انجام دهید.
این نوع از دستگاه های بسته بندی در انواع و اقسام بسیار زیادی در بازار موجود بوده و عرضه میشود که گارگاه ها، تولیدی ها و کارخانه ها میتوانند به وسیله آن محصولات خود را در بسته بندی های بسیار متنوعی عرضه کنند و همینطور در بازار رقابت از جایگاه بسیار بالایی برخوردار بشوند.

قیمت انواع دستگاه های بسته بندی

قیمت این دستگاه ها با توجه به وزن و نوعی که دارند متغیر بوده ما به شما پیشنهاد میکنیم که قبل از خرید دستگاه به جنس بسته بندی مد نظر خود و نوع حبوباتی که می خواهید بسته بندی نمایید توجه کنید تا دستگاه بسته بندی مناسب با کار خود را بتوانید ساده تر انتخاب نمایید.

بسته بندی در منزل

بعضی از افراد برای کسب درآمد خود مشاغل خانگی را انتخاب کرده و در کار در منزل را ترجیه می‌دهند.
بسته بندی در خانه نیز یکی از مشاغل خانگی بوده که شما توسط آن میتوانید سالانه درآمد بسیار بالایی را به دست آورید.

نمونه حبوبات بسته بندی شده

نمونه حبوبات بسته بندی شده

برای شروع این کار نیاز به تخصص و دانش خاصی ندارید و فقط و فقط با کمی خلاقیت قادر خواهید بود بسته بندی جذاب و شکیلی را برای محصولات خود تولید نمایید.
به طور کلی بسته بندی در منزل به جهت اینکه این محصول مصرف زیادی در وعده های غذایی مختلف دارد از مشاغل بسیار پرسود خانگی بحساب می‌آید که شما با خرید دستگاه بسته بندی مناسب قادر هستید بسته بندی ها را با سرعت بالاتری انجام بدهید.

کارگاه-بسته-بندی-حبوبات

کارگاه-بسته-بندی-حبوبات

بسته بندی در خانه برای صاحبان این مشاغل سود بسیار زیادی با خود به همراه داشته به همین سبب افراد بسیار زیادی که جویای کار هستند را برای ورود به این صنعت مشتاق نموده است چون شما میتوانید با سرمایه‌ گذاری کمی کاری بسیار پرسود را آغاز نمایید.
اگر میخواهید بسته بندی حبوبات را به عنوان کسب و کار خانگی خود انتخاب نمایید نیاز است که حتما برای تولید و بسته بندی زیادتر دستگاهی مناسب با منزلتان بوده را خریداری نمایید.

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

افرادی که بسته بندی خشکبار و حبوبات را برای مشاغل خانگی خود برمی‌گزینند قطعا این ۲ سوال برایشان پیش خواهد آمد:
۱) باید از کجا شروع کنم؟
۲) چه دستگاهی را باید برای بسته بندی در منزل بخرم؟

دستگاه بسته بندی برای کار در منزل در قیمت های مختلفی به فروش می‌رود که باید قبل از خرید دستگاه به نکات بسیار مهمی توجه نمایید.
همانطور که میدانید نوع و وزن حبوبات بر روی بسته بندی تاثیر زیادی داشته پس اول از همه لازم است نوع و وزن حبوباتی که میخواهید بسته بندی نمایید را مشخص کنید.
ثانیا حتما باید بدانید که چه قسمتی از بسته بندی را میخواهید دستی و چه قسمتی را به شکل اتوماتیک انجام دهید بعد از مشخص شدن مواردی که گفتیم میتوانید خیلی راحت تر دستگاه مناسب با کار خود را برگزینید.

دستگاه بسته بندی حبوبات دست دوم

عموما شما نمیتوانید دستگاه دست دوم رو به راحتی در بازار تهیه نمایید و شایان ذکر است که اکثر این دستگاه های بسته بندی الکترونیکی بوده و خرید دستگاه دست دوم به قول معروف مانند خرید یک هندوانه در بسته بوده مگر اینکه دستگاه بسته بندی را از شخصی قابل اطمینان یا مجموعه ای تهیه کنید که دستگاه را برای شما گارانتی کند یا اگر خود شما دانش فنی لازم رو دارید میتوانید با تهیه دستگاه دست دوم در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

اما به طور کلی خرید دستگاه بسته بندی دست دوم یک کار پر ریسک بوده و باید این را در نظر داشته باشید که از یک طرف ممکن است موجب صرفه جویی در هزینه ها شود و از طرف دیگر هم ممکن است متحمل ضرر شوید و مجبور شوید دوباره هزینه کنید.

اگر خارج از کشور هستید و قصد خرید هر نوع دستگاه بسته بندی را دارید لطفا بر روی این قسمت کلیک کنید