دستگاه دوخت پدالی

 

بسته بندی با دستگاه دوخت پدالی پلاستیک یکی از انواع بسته بندی است که برای محصولات غذایی، دارویی، خشکبار و …. استفاده میشود.

معمولا هر صنعت نسبت به نوع فروش خود فویل های متفاوت و خاصی مانند فویل آلومونیوم، سلفون، متالایز و … انتخاب میکند. دستگاه دوخت برای کارگاه ها و تولیدی ها بسیار کاربردی است. این دستگاه به دلیل اشغال کردن فضای کم در مشاغل خانگی نیز برای فعالیت های بسته بندی خانگی قابل استفاده است.

دوخت پدالی

فروش دستگاه دوخت پدالی پلاستیک و نایلون

جنس بسته بندی شما بنا بر نوع محصول شما متفاوت خواهد بود.کاربرد بسته بندی پلاستیکی بسیار زیاد است و برای این نوع بسته بندی می توان از دستگاه دوخت پلاستیکی استفاده نمود که از سرعت بالایی برخوردار است

در عین حال کار با آن بسیار ساده است.این دستگاه با قابلیت تنظیم حرارت هر نوع پلاستیک با هر ضخامتی را میتواند بدوزد. این دستگاه فضای بسیار کمی اشغال کرده و برای بسته بندی کالا و محصول شما بسیار کاربردی است.

تمامی دستگاه های بسته بندی مجموعه یکتا پک دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه دوخت پدالی چدنی المنتی

دستگاه پدالی چدنی المنتی دستگاه ترکیبی از دستگاه پدالی المنتی و دستگاه پدالی برنجی است اما تفاوت آن این است که جنس بدنه این دستگاه چدنی است و سیستم عملکرد المنتی دارد.

 
  • مشخصات فنی دستگاه
فنی دستگاه پدالی

دستگاه پدالی المنتی

به دلیل وجود المنت های بسیار با کیفیت در این دستگاه دوخت پدالی شما میتوانید انواع بسته بندی ها را به بهترین شکل انجام دهید. المنت ها دارای طول عمر بالایی هستند و در صورت خرابی به آسانی از دستگاه جدا شده و المنت جدید جایگزین آن میشود.

کاربرد دستگاه پدالی المنتی

دستگاه پدالی المنتی برای کارگاه ها و تولیدی های کوچک قابل استفاده است این دستگاه دارای ویژگی دوخت فیلم های PVC،PP،PR و فویل آلومینیوم است و حتی دستگاه تاریخ زن هم بر روی آن قابل نصب است.این دستگاه دوختی به عرض 3 میلی متر دارد.

 
  • مشخصات فنی دستگاه
فنی دستگاه پدالی المنتی

دستگاه دوخت پدالی چدنی برنجی دارای فک های برنجی و همچنین دارای المنت حرارت کوره ای است
برای تنظیم حرارتی این دستگاه بعد از اینکه دستگاه به برق متصل شد نسبت به بسته بندی مورد نظر حرارت مناسب را از روی صفحه نمایش گر انتخاب میکنید. دستگاه پدالی برنجی برای فویل آلومونیوم و معمولا عرض دوخت 5 و 8 میلیمتر و به صورت شطرنجی کاربرد دارد. این دستگاه در صنایع بسته بندی از جمله آجیل، حبوبات، خشکبار، خرما و… استفاده میشود. کاربرد این دستگاه در کارگاه ها و تولیدی ها و کارخانه ها قابل استفاده میباشد.

دستگاه دوخت پدالی چدنی برنجی
توضیحات دستگاه دوخت پدالی چدنی برنجی

این مدل تاریخ و قیمت را به صورت حرارتی بر روی بسته بندی حک میکند. کاربرد آن برای بسته بندی های پلاستیکی است. دستگاه دوخت پدالی با تاریخ زن میتواند بسته بندی های جنس سلفون، ترسبافون، متالایز، لمینت، فویل های آلومینیومی و .. را انجام دهد. دستگاه دوخت تاریخ زن همزمان با دوخت از طریق فک بالایی تاریخ و قیمت را روی بسته بندی شما حک میکند.این دستگاه کاربرد ویژه ای دارد چرا که دو دستگاه مستقل یعنی تاریخ زن دستی و دستگاه دوخت را با هم انجام داده و باعث حذف نیروی کار اضافه و بهره برداری سریعتر و بالاتر ، چاپ تاریخ در انواع رنگ ها ، تغییر سریع و راحت حروف چاپ را انجام دهد. مدل هایی با عرض 45 و 60 سانتی متر، قابلیت چاپ حروف لاتین و فارسی ، امکان ساخت حروف خاص و لوگو را خواهد داشت.

پدالی تاریخ زن

دستگاه پدال برقی برای بسته بندی پلاستیک استفاده میشود و دمای حرارت آن قابل تنظیم است
این دستگاه برای بسته بندی حبوبات، شکر، قند، نان فانتزی، ماکارونی، مواد پودری مانند ادویه، سموم، پواد پتروشیمی و … مناسب است. این دستگاه قابلیت طراحی و ساخت انواع بسته بندی در ابعاد مشخص و قابل تنظیم را دارد. این دستگاه میتواند عرض 45 و 60 و 80 میلیمتر دوخت انجام دهد و زمان دوخت آن قابل تنظیم است. ولتاژ این دستگاه 220 ولت را تحمل میکند.

دوخت پدالی برقی
پدالی برقی

کلیه دستگاه های بسته بندی یکتا پک دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشند

دوخت پدالی
امتیاز دهید
product image
امتیاز خریدار
1star1star1star1star1star
5 based on 4 votes
نام برند
یکتا پک
نام محصول
دستگاه دوخت پدالی
20
Available in Stock