دستگاه بلیستر

دستگاه بلیستر میتواند به طور همزمان از ۳ قالب استفاده نماید و در واقع این قابلیت موجب آن میشود که به سرعت بسته بندی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

نحوه کار این دستگاه به این صورت است که در ابتدا شما باید مقوا و تلق را در یک قالب قرار بدهید و همزمان که محصول در حال بسته بندی شدن است آن یکی قالب را پر کرده و بدین صورت به عملیات بسته بندی سرعت ببخشید.

کاربرد دستگاه بلیستر (Blister) :

دستگاه بلیستر عموما در صنایعی نظیر صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، لوازم آشپزخانه و… کاربرد دارد. از کاربرد های آن در صنایع غذایی میتوانیم به بسته بندی زعفران و در صنعت آرایشی نظیر بسته بندی ریمل،عطر و… اشاره نماییم.

اگر بخواهیم به طور دقیق تر بیان کنیم این سری از دستگاه بلیستر عمدتا برای بسته بندی (که به آن بلیستری نیز گفته میشود) انواع سخت افزارها، اسباب بازی، لوازم و قطعات کوچک الکترونیکی و همینطور در صنعت غذایی و برای بسته بندی زعفران و … استفاده می شود.
در این نوع از بسته بندی توسط این دستگاه، محصولات شما بعد از قرار گرفتن در پک کاملا قابل مشاهده میباشند و ظاهر آنها بسیار شکیل و شیک خواهد بود.

در پایان اگر بخواهیم مهمترین خصوصیت این نوع بسته بندی با بلیستر را بیان کنیم این است که به علت محکم بودن آن، محصول شما در داخل این نوع از بسته بندی به طور کامل از گرد و خاک و هر نوع آلودگی دیگری ایمن خواهد بود، در نتیجه شما محصول با کیفیت و بهداشتی تری را برای عرضه به مشتریان خود خواهید داشت.

دستگاه بلیستر

دستگاه بلیستر

تلفن یکتا پک

مشخصات دستگاه بلیستر

ولتاژ مصرفی
تک فاز ۲۲۰ ولت

توان دوخت
۱۵۰۰ وات
ابعاد بورد بسته بندی
۳۰۰*۵۰۰
قطر قابل چرخش
۱۰۰۰φ
حداکثر ارتفاع
۱۵۰ میلی متر
حداکثر وزن قابل تحمل
۱۱۰ کیلوگرم
ابعاد دستگاه
۱۴۰*۵۱۰*۱۰۰۰ میلی متر
وزن دستگاه
۷۰ کیلوگرم
اگر خارج از کشور هستید و قصد خرید این دستگاه را دارید لطفا بر روی این قسمت کلیک کنید


مطالب مرتبط

فنی دستگاه بلیستر
بسته بندی بلیستر
امتیاز دهید
product image
امتیاز خریدار
1star1star1star1star1star
5 based on 5 votes
نام برند
یکتا پک
نام محصول
دستگاه بلیستر