دستگاه دوخت پدالی

مزایای خرید دستگاه دوخت پدالی

خرید دستگاههای بسته بندی مانند دستگاه دوخت پدالی  برای اکثر مشاغلی که محصول را برای مشتریانی بیش از مشتریان محلی یا احتمالاً منطقه ای آماده می کنند، به یک واقعیت انکار ناپذیر تبدیل شده است. اگرچه برخی استثناها احتمالاً وجود دارند، اما در بیشتر موقعیت ها واقعیت این است که ماشین آلات برای برآوردن نیازهای تولید ضروری هستند! اما علاوه بر اولین مزیت ماشین آلات – افزایش خروجی می باشد – مزایای دیگری نیز برای بسته بندی ها آن هم با دستگاه دوخت پدالی وجود دارد. در زیر به چهار مزیت اضافی که همراه با عرضه بیشتر محصول همراه است نگاه گذرا داریم.

دستگاه دوخت پدالی حجم کار نیروی انسانی را کاهش می دهد

برای مراکز تولیدی که به خروجی بالایی از محصول نیاز دارند، ممکن است تعداد زیادی کارگر برای بسته‌بندی دستی محصول لازم باشد. این روش نه تنها مقرون به صرفه نیست، بلکه احتمالاً خسته کننده و ناامید کننده می باشد. با ماشین‌آلات بسته‌بندی مانند پرکننده‌های بطری، ماشین‌های درب‌بندی و تجهیزات برچسب‌زنی یا دستگاه دوخت پلاستیک یا دستگاه دوخت پدالی دستی یا صنعتی کار اضافی کاهش پیدا میکند و همچنین از آسیب‌های حرکتی مکرر که می‌تواند ناشی از ریختن دستی محصول یا سفت کردن درب‌ها روی بطری‌ها در تمام طول روز، هر روز باشد، جلوگیری کند. با توجه به اینکه بسیاری از هزینه های جانبی با استفاده از دستگاهها کاهش می یابد قیمت دستگاه دوخت ریلی با تزریق گاز یا سایر مدل های دیگر بسیار مقرون به صرفه است.

دستگاه پدالی بسته بندی شیک و قابل اعتمادی تحویل می دهد

پر کردن یا سفت کردن و دوختن درب کیسه ها با دست می تواند منجر به خستگی شود. و این خستگی می تواند به معنای کیسه های پر نافرم یا مهر و موم غیر قابل اعتماد روی ظروف باشد. تعداد بسیار کمی از افراد در یک شیفت هشت ساعته آخرین کیسه را به همان روشی که اولین کیسه آن شیفت را دوخته اند، تحویل می دهند اما شاید با معایبی. افزودن ماشین آلات بسته بندی، اعم از نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک، می تواند سازگاری و قابلیت اطمینان را به تعدادی از فرآیندهای بسته بندی مختلف اضافه کند و در نتیجه شکایات، ریختن و ضایعات کمتری را به همراه داشته باشد. بنابراین هرچند قیمت دستگاه دوخت پدالی دستی یا حتی اتوماتیک کمی بیشتر از دوخت با دست بشر باشد اما می تواند کیفیت را به همراه داشته باشد و هزینه های جانبی را کاهش دهد.

استفاده از دستگاه پدالی آسان و کاربردی

شاید با تمام آنچه مطالعه کردید هنوز برای شما سوال باشد

که قیمت دستگاه دوخت حرارتی خانگی چقدر است.

پیش از این راجع به دستگاههای حرارتی دستی صحبت کردیم

و در پاراگراف اول شیوه کارکرد آن را نیز بررسی کردیم.

اگر همچنان مبلغ ۴۵۰ هزار تومان برای شما زیاد است

می توانید یک دستگاه دوخت حرارتی دست ساز تهیه نمایید

برای ساخت این دستگاه وسایل زیادی نیاز نداری

و تنها دو سیم و نوار برای دوخت درب پلاستیک کافیست.

مدل های کوچک ساخت چین در حال حاضر در بازار وجود دارد

که میتوان با هزینه اندک تقریباً تا حدود ۱۰۰ هزار تومان نیست آنها را تهیه کرد.

برای خرید دستگاه پدالی دقت کنید چه چیزی بسته بندی می کنید و چقدر؟

به احتمال زیاد، شما دقیقاً می دانید چه چیزی به بسته بندی نیاز دارد. یا حتی می دانید که به یک دستگاه دوخت پدالی دستی یا دستگاه دوخت پدالی  عمودی نیاز دارید. اما ضروری است که هنگام بحث در مورد نیازهای خود با شخص/شرکتی که به ماشین آلات شما کمک می کند، تمام اطلاعات را در اختیار داشته باشید. شما باید مشخص کنید که چه چیزی را بسته بندی می کنید و چقدر به دنبال تولید آن هستید. به این ترتیب، می توانید به طور موثر با یک متخصص مشورت کنید، گزینه هایی را که برای محصول شما مناسب هستند را مشاهده کنید و در نهایت به اهداف تجاری خود برسید. در اینجا شاید قیمت دستگاه دوخت پدالی و دیگر دستگاهها در الویت سوم برای شما قرار داشته باشد.

چقدر فضا برای دستگاه پدالی دارید؟

ناگفته نماند که شما به ماشین آلات بسته بندی متناسب با فضای کار نیاز دارید. بنابراین، هنگام اندازه‌گیری مساحت موجود، حتماً حرکت کارمندان را در نظر بگیرید – فضای ناکافی می‌تواند ناامیدکننده باشد، باعث مشکلات ایمنی شود و هیچ‌کس نمی‌خواهد مجبور به کار در محیط تنگ شود. بنابراین شاید بهتر باشد قیمت دستگاه دوخت پدالی دستی یا رومیزی را بررسی کنید. همچنین باید فضای کافی برای باز شدن پانل ها در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشید.

هدف اولیه ماشین آلات بسته بندی افزایش کارایی عملیات شما به منظور کاهش هزینه ها و رسیدن به اهداف کسب و کار شما است. بنابراین، دانستن اینکه چه چیزی از نظر بازگشت سرمایه باید انتظار داشته باشید در تصمیم گیری شما بسیار مهم است.

به عنوان مثال، هنگام مقایسه دستگاه دوخت پدالی اتوماتیک و دستگاه دوخت پدالی دستی، کسب و کار می تواند به نتایج زیر دست یابد:

47 درصد بهره وری بیشتر

75 درصد ضایعات کمتر

57% صرفه جویی در هزینه

قیمت دستگاه دوخت پدالی چه اهمیتی دارد؟

شما هرگز نباید تصمیم خود را صرفاً بر اساس هزینه ها قرار دهید – بالاخره شما برای آنچه به دست می آورید هزینه می کنید، درست است؟ اما مطمئناً هزینه ها در نحوه کار با ماشین آلات بسته بندی شما نقش دارد. هم لیست قیمت تجهیزات و هم هزینه های جاری مانند نگهداری و پشتیبانی را در نظر بگیرید تا درک کاملی از سرمایه گذاری خود داشته باشید.

نرم افزار دستگاه دوخت پدالی دستی یا مدل های دیگر هر چند وقت یک بار نیاز به به روز رسانی دارد؟ آیا خودتان می‌توانید این کار را انجام دهید یا باید برای ورود کسی پول بپردازید؟ شما هرگز نمی دانید، پرداخت هزینه بیشتر برای ماشینی که دارای خدمات نگهداری و پشتیبانی است، می تواند سودمند باشد. به طور خلاصه، مطمئن شوید که گزینه های خود را بررسی کنید و با آنچه که به بهترین وجه با وضعیت مالی شما سازگار است پیش بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *